за нас

компанијата

Qingzhou Hanyang стакленички проектот копродукции, Ltd развива од Qingzhou Xianke механички уред Co, Ltd цел да се задоволат потребите на развој на производи. Qingzhou Xianke механички уред за копродукции, Ltd е основана во 2010 година, и е посветен на дизајн, истражување и производство на стаклена градина инженеринг и песок рударството machinery.After многу години на развој, професионално производство и изградба, во 2016 година нашата компанија основана филијала компанијата Qingzhou Hanyang стакленички проектот копродукции, Ltd, Hanyang земјоделството специјализира во стаклена градина дизајн, производство, градежништво, одгледување и по-продажба на услуги.
компанијата

стажот

На компанијата зафаќа површина од над 15.000 квадратни метри, како и работилница за производство сметки за две-третини од целата област. работилница за производство е опремен со комплетна објекти и зграда е чист и уреден. Сега компанијата има постави производство оддел, одделот за персонал, одделот за продажба, R & D, дизајн одделот, купување на оддел и други сектори. Канцеларијата на персоналот долгорочен стабилен на околу 20 луѓе, 15 технички инженери, работници во фабриката се стабилни за долго време во повеќе од 50 луѓе, изградба персонал 108 лица, поголемиот дел се квалификувани технички работници кои се вклучени во оваа индустрија за многу години .
стажот

партнер

По многу години на работа и истражување, ние ги користиме одличен квалитет на производот и по продажбата на услуги за победа на клиентите и да се воспостави стабилна домашниот и странските пазари. Досега, нашите производи се продаваат во повеќе од 30 провинции, општини и автономни региони, и успешно се извезува во Русија, Индија, Јужна Африка, Виетнам, Бангладеш, Сингапур, Нигерија, Кенија, Того, Конго и други земји и региони. Добивме широк признанија и воспостави долгорочна соработка односи со домашни и странски клиенти.
партнер

Испраќам барање За Ценовникот

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Најдобрите производи, најдобар квалитет на услугата, цената на lowset, Hanyang ќе донесе повеќе сценографијата на вашиот двор, ние ќе се среќни да ви услуга, вие сте добредојдени да се консултираат.
Hanyang
WhatsApp Онлајн Chat!